Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

Nowe słuchawki bezprzewodowe Anker Soundcore Spirit Pro wchodzą na rynek z agresywną ceną 50 dolarów. Cel? Uwiedzenie entuzjastów fitnessu prostymi, praktycznymi słuchawkami Bluetooth, które są wygodne w użyciu i noszeniu w każdej sytuacji. Czy to dobry zakup?

Niedrogie słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki Anker Soundcore Spirit Pro są dość dobrze pozycjonowane pod względem cenowym. Kosztują 50 dolarów, co czyni je wyjątkowo konkurencyjnym produktem.

Prosty i praktyczny design

Słuchawki Spirit Pro oferują klasyczny dla słuchawek dousznych design. Po wybraniu gumowej części, która będzie pasowała do ucha i części, która będzie trzymała słuchawki, można zacząć z nich korzystać. Instalacja jest łatwa, choć gumowe końcówki mają tendencję do wysuwania się z ucha.

Po włożeniu słuchawek do ucha, prawie ich nie czuć, ale są tam cały czas. Nawet z czasem słuchawki pozostają bardzo wygodne i pewnie trzymają się w uchu. Nie napotkałem żadnych problemów podczas ćwiczeń.

Słuchawki składają się z mieszanki plastiku i silikonu. Na krawędzi słuchawek znajdują się magnesy, które pozwalają na przyczepienie słuchawek, gdy są one na szyi. Jest to wygodna i przyjemna funkcja i miło jest znaleźć ją na słuchawkach, które są sprzedawane w tej cenie. Fajnie też, że są odporne na wodę i kurz(certyfikat IP68) i mają w zestawie mały filcowy woreczek do przechowywania.

Jeśli chodzi o ładowanie, jest kabel mini-USB, który łączy się z wtyczką na małej obudowie. Jest też przycisk Plus do zwiększania głośności (dłuższe przytrzymanie przycisku zmienia utwór), przycisk Minus do zmniejszania głośności (i powrotu do poprzedniego utworu), jest też przycisk Pause.

Anker Soundcore Spirit Pro audio

Słuchawki Soundcore Spirit Pro oferują zaskakującą jakość dźwięku . Zapewniają stosunkowo dobre brzmienie, jeśli weźmiemy pod uwagę cenę. Bas jest wystarczający bez dominacji w spektrum dźwięku, a wysokie i średnie tony pozostają dobrze reprezentowane. Ogólnie rzecz biorąc, dźwięk jest dobrze zbalansowany. Nie można też nic powiedzieć o maksymalnej głośności, która jest całkowicie wystarczająca, nawet w głośnych warunkach zewnętrznych. Nie ma żadnych zniekształceń, a synchronizacja bezprzewodowa jest perfekcyjna. Bez aktywnego systemu redukcji szumów, słuchawki również całkiem dobrze izolują dźwięk.

Podczas prowadzenia rozmów można zarządzać wszystkim z poziomu niewielkiego pudełka, w którym znajduje się również mikrofon. Jakość rozmów jest naprawdę dobra, ale niestety mikrofon nie do końca potrafi odfiltrować szumy otoczenia. Ze względu na cenę, trzeba było pójść na pewne ustępstwa.

Bateria Anker Soundcore Spirit Pro

Oprócz certyfikatu IP 68, wersja Pro Spirit oferuje dodatkowe dwie godziny autonomii za około 10 dolarów. Dzięki temu słuchawki wytrzymują w sumie prawie 10 godzin . Aby naładować słuchawki, wystarczy użyć kabla mini-USB dostarczonego w pudełku.

Szczególnie doceniłem autonomię słuchawek. Upewnij się jednak, że są one prawidłowo wyłączone po użyciu, w przeciwnym razie bateria będzie się rozładowywać.

Ostateczny werdykt

Podsumowując, Anker Soundcore Spirit Pro oferują doskonały stosunek ceny do jakości. Oczywiście, słuchawki nie wyróżniają się szczególnie pod względem wydajności. To ich cena jest naprawdę wyjątkowa. Oferują one również przyzwoite i lepsze wrażenia muzyczne niż wielu konkurentów. Słuchawki Bluetooth mają również tę zaletę, że posiadają certyfikat praktycznej normy IP68, dzięki czemu możesz je wykorzystać podczas uprawiania sportu. Ucieszy Cię również bardzo zadowalający zasięg. Wreszcie, ich komfort i jakość wykończenia są również dobrymi punktami. Krótko mówiąc, jest to opcja do rozważenia dla każdego, kto szuka prostych słuchawek dousznych bez rozbijania banku.