Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

W szybko rozwijającym się, zdigitalizowanym świecie, telefon jest magazynem danych, czy to kontaktów, wiadomości, e-maili, bankowości lub nawet najmniejszych szczegółów naszego życia. Tak więc, nasz telefon jest jedną rzeczą, gdzie bycie skrytym jest uzasadnione.

Co to są szkła hartowane prywatności dla telefonów?

Prywatność szkła hartowane pozwalają na korzystanie z telefonu w blasku publicznym z pełną ochroną tak, że wścibskie oczy nie mogą zajrzeć do telefonu. Prywatność osłona ekranu pozwala na korzystanie z urządzenia prywatnie w miejscach publicznych, nie pozwalając innym podglądać poufnych informacji. Jak regularne ochrony ekranu, prywatności szkła dla telefonów może być z folii PET lub odmiany szkła hartowanego. Jednak nasze ochraniacze ekranu są wykonane z dodatkową warstwą antyszpiegowską ograniczającą kąt widzenia wyświetlacza telefonu.

Dlaczego szkła hartowane są ważne?

Visual hacking może być nowy termin, ale stopniowo staje się powszechne. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że osoba obok lub za Tobą zagląda do Twojego telefonu, gdy używasz urządzenia do dokonywania transakcji online, przeglądania mediów społecznościowych lub wykonywania połączeń telefonicznych. Wszyscy podziwiamy duże i jasne wyświetlacze telefonów, ale nie są one promotorami prywatności. Możesz wyszukiwać różne strony internetowe, przewijać różne strony lub szukać pracy, której nie chcesz ujawniać innym. Tak więc, aby zapewnić prywatność w miejscu publicznym, anty szpiegowskie szkło telefonu pojawił się być następną najlepszą rzeczą.

Jak działa szkło antyszpiegowskie telefonu?

Ochrona ekranu prywatności ma filtr prywatności, który umożliwia światło, aby przejść przez z pewnych kątów tak, że ludzie wokół ciebie, próbując zajrzeć do telefonu dostać zaciemniony ekran, zamiast. W ten sposób ekran Twojego telefonu pozostaje widoczny tylko dla Ciebie. Ochraniacze ekranu zmniejszają jasność telefonu dla osób oglądających z boku.

Czego szukać w szkle hartowanym?

Istnieją pewne cechy, aby szukać w prywatności ochraniaczy ekranu.

Micro-louver Technology: Ta technologia w prywatności ekranu ochrony umożliwia lepsze wrażenia z oglądania w porównaniu do ciemnych okularów hartowanych.

Szkło hartowane lub Film: Jeśli szukasz szkła ochronnego z pełnym pokryciem, może to być trudne do znalezienia, ale szkło hartowane z warstwą ochronną może zapewnić pełną ochronę.

Kąt widzenia: Ma to duże znaczenie, ponieważ zapewnienie bezpieczeństwa jest kluczowe. Powinien być również węższy, aby uniemożliwić osobom znajdującym się blisko Ciebie zobaczenie Twojego ekranu, ponieważ bardziej panoramiczny kąt widzenia nie zapewnia prywatności. Podobnie, zbyt wąski kąt może wpłynąć na Twoje własne wrażenia z oglądania. Możesz znaleźć kąty widzenia 60 lub 90 stopni w większości prywatnych ochraniaczy ekranu.

Zalety prywatności szkła hartowanego dla telefonu

Prywatność strażnicy ekranu są ostatecznym rozwiązaniem prywatności dla właścicieli iPhone, jak to nie tylko pomaga utrzymać z dala od wścibskich oczu z urządzenia, ale także działa jako zwykły ochraniacz ekranu. Tak więc, chroni ekran telefonu przed zarysowaniami i utrzymuje go również bezpieczne podczas przypadkowych wstrząsów i upadków.

  1. Zapewnia prywatność danych i poświadczeń w telefonie.
  2. Inne niż dane bankowe, dane logowania itp., nie chcesz, aby ktokolwiek podglądał, co przeglądasz lub wysyłasz komuś SMS-y. To również można zapobiec dzięki osłonie ekranu chroniącej prywatność.
  3. Chroni ona również przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi przypadkowymi upadkami.

Sprawdź szkło prywatności dla iPhone

Privacy Screen Protector for iPhone X: To szkło prywatności dla iPhone'a jest wyposażony w zoptymalizowaną i dostosowywaną warstwę prywatności. Pochodzi z zaawansowanej technologii blokowania widoku z boku. Szkło ma 0,333mm cienką, olejoodporną, powłokę i jest również wolne od smug z warstwą zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców. Nie pozwala to innym osobom na otwarcie blokady Twojego telefonu. Wyraźny widok HD zachowuje szczególną wrażliwość na dotyk. Szkło prywatności jest bardzo trwałe i jest dostarczane z zestawem aplikatorów, dzięki czemu można łatwo zainstalować szkło na iPhonie. Mamy również dostępne szkło ochronne na ekran iPhone 12.

Privacy Glass for iPhone XS Max: Sprawdź tę antyszpiegowską osłonę ekranu, jeśli jesteś właścicielem iPhone'a XS Max. Jeśli chcesz chronić dane swojego telefonu przed kradzieżą i niewłaściwym wykorzystaniem przez każdego, to jest to ten. Etui prywatności umożliwia pełne pokrycie od krawędzi do krawędzi, dzięki czemu Twój iPhone jest w pełni pokryty. Ion-exchange wzmocnione, i ultra-premium szkło zapewnia trwałość, ochronę i prywatność telefonu.

Ekrany prywatności dla iPhone XR: To szkło prywatności został zaprojektowany dla iPhone XR tak, że zawsze, gdy jesteś w miejscu publicznym, można korzystać z telefonu bez obawy, że ktoś jest peeping. Szkło prywatności iPhone jest ultracienki i utrzymuje telefon bezpieczny od zarysowań, a także zapewnia ochronę przed gapiów. iPhone 11 pro prywatności ochraniacze ekranu są również dostępne online.

Wprowadziliśmy ten flagowy produkt, przeprowadzając badania rynku, a wszystkie nasze produkty przechodzą pełne testy, dzięki czemu Twoje urządzenie jest bezpieczne, a Twoje dane pozostają chronione. Dostawa do domu pozwala zaoszczędzić czas. Opcja łatwego zwrotu daje Ci gwarancję, że Twoja inwestycja nie zostanie zmarnowana.