Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

Młyny plotki zostały churning dla dość kilka miesięcy teraz i jako Indie największym sprzedawcą obudów do smartfonów i jako użytkowników iPhone, byliśmy oglądania z żywym zainteresowaniem. Musimy być szczerzy i przyznać, że nie byliśmy pewni, co zrobić z historiami, które słyszeliśmy.

Nowy iPhone, który zapakował moc iPhone 6 w ciało iPhone 5? Nie mogliśmy zobaczyć, dlaczego to będzie istnieć, a bardziej, dlaczego ktoś chciałby nawet jeden. Ale potem, byliśmy podobnie flummoxed przez iPhone 5c's release i że telefon wydaje się, że poszedł na sprzedaż całkiem dobrze. To może nie był produkt blockbuster, że przyszliśmy się spodziewać od Apple, ale sprzedaż w milionach są nic do szyderstwa, bez względu na to, jak na to spojrzeć.

Podczas gdy iPhone 5c miał być tani telefon dla młodszych konsumentów, z jego cringe inspirujące "unapologetically plastiku" linii marketingowej i jasnej palety kolorów, nowy iPhone SE jest cały "nie inny kocioł ryb.

Zanim dostaniemy się do wszystkich naszych zastrzeżeń i pytań na temat najnowszych z Cupertino jednak, niech nam po prostu zrobić to absolutnie jasne, że nic z tego nie powstrzymało nas od bycia pierwszym na rynku z Indii największą kolekcję projektantów i konfigurowalne przypadki dla iPhone SE. Zaprojektowaliśmy niewiarygodnie cienkie, idealnie wyprofilowane etui, które zostało stworzone na zamówienie dla nowego SE. Designerskie futerały DailyObjects na iPhone'a SE łatwo się zatrzaskują, idealnie pasują i bezpiecznie chronią telefon, jednocześnie nadając mu odrobinę koloru i stylu.

iphone se

Tak więc, z powrotem do pytań o iPhone SE. Apple powiedział, że ten telefon jest skierowany głównie na rynek chiński i indyjski. Czy zdają sobie sprawę, że robią mniejszy telefon dla rynków, które wydają się kochać ogromne telefony? W 2016 roku, nawet podstawowe telefony Android są chwaląc 5 "lub nawet większe ekrany i Apple będzie próbował sprzedać Hindusów niewiarygodnie drogie urządzenie z 4" ekranem?

Mówiąc o cenie SE, nie jesteśmy zbyt chętni na to też. Za pieniądze można dostać wiele naprawdę dużo bardziej atrakcyjny sprzęt na Android stronie rynku smartfonów. SE musi oznaczać Still Expensive

Jednakże, ukryte w obu tych powodów jest zastrzeżenie, które zapewni iPhone SE rzeczywiście sprzedaje całkiem dobrze, czy w Indiach, Chinach lub na innym rynku. Ten powód jest taki, że podczas gdy istnieje wiele atrakcyjnych alternatyw po stronie Androida placu zabaw, jeśli chcesz iOS oparty smartfon, który jest albo małe lub (stosunkowo) tanie, iPhone SE jest dość dużo najlepszy wybór można zrobić w 2016 roku. Więc, Apple fanbois i fangirls, dostać się iPhone SE i sprawdzić nasz niesamowity wybór iPhone SE przypadkach!