Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

Wszyscy chcemy wygodniejszego i mądrzejszego domu. Ale konfiguracja inteligentnego domu może być korzystna cenowo, a do jego uruchomienia może być potrzebna pomoc technika. Dlatego właśnie inteligentne wtyczki są doskonałą opcją dla większości właścicieli domów. Te gadżety pozwolą Ci kontrolować urządzenia z daleka, są łatwe w instalacji i nie nadwyrężą Twojego budżetu. Przeczytaj ten post, aby znaleźć inteligentne wtyczki, które naprawdę uczynią Twój dom mądrzejszym.

Kompletna konfiguracja inteligentnego domu nie jest tania. Musisz uaktualnić produkty począwszy od gadżetów kuchennych do bezpieczeństwa w domu i tak dalej. Inteligentne wtyczki starały się uczynić ten wydatek nieco bardziej dostępne poprzez włączenie istniejącej elektroniki domowej do inteligentnego urządzenia z wtyczkami. Jednak przy tak wielu inteligentnych wtyczek tam, to zawsze jest dylemat, jeśli chodzi o wybór najlepszych dla Twojego domu.

Inteligentne wtyczki, na początku, były nieporęczne i nieatrakcyjne w wyglądzie. Jednak dzisiejsze smart plug'y są inne. Tak więc, zebraliśmy kilka najlepszych, które możesz chwycić, aby uczynić swój dom jeszcze bardziej wygodnym. A z Alexa, Siri i kompatybilnością z Google Home, jest to prawdopodobnie najlepszy czas, aby uzyskać je dla maksymalnej skuteczności.

Wemo Wi-Fi Smart Plug Compact Outlet

Kontroluj swój dom z dowolnego miejsca za pomocą jednej z najlepszych inteligentnych wtyczek, jakie widzieliśmy - Wemo Wi-Fi Smart Plug Compact Outlet. Wspominaliśmy o tym produkcie już wcześniej, ale musieliśmy go również umieścić tutaj. Podłącz swoje urządzenia do tego użytecznego gniazdka, a będziesz sterować nimi za pomocą bezpłatnej aplikacji Wemo lub za pomocą głosu z Amazon Alexa, Apple HomeKit lub Google Assistant. Ponadto, ten gadżet mieści się w każdym gniazdku elektrycznym i nie obejmuje innych wtyczek. Możesz nawet zmieścić inny Wemo powyżej lub poniżej niego. Co najlepsze, ta inteligentna wtyczka pozwala na ustawienie harmonogramów dla każdego urządzenia elektronicznego.

Satechi Smart Outlet Wi-Fi Plug

Uprość swoje codzienne obowiązki dzięki wtyczce Satechi Smart Outlet Wi-Fi Plug. To jedna z naszych inteligentnych wtyczek, która została zaprojektowana do współpracy z Apple HomeKit i wymaga do działania iPada, iPhone'a lub iPoda Touch z systemem iOS 10.3. Po podłączeniu tej wtyczki Wi-Fi do urządzenia Apple, będziesz mógł zaplanować wygodne procedury dla swoich urządzeń. Jest to szczególnie pomocne w tych porach dnia, kiedy wszystko musi działać jak w zegarku, np. rano, kiedy musisz wyjść z domu o 7 rano w kropce.

Satechi Dual Smart HomeKit Outlet

Uprość swój inteligentny dom za pomocą Satechi Dual Smart HomeKit Outlet. To urządzenie jest wyposażone w dwa gniazda i współpracuje z konfiguracją Apple HomeKit, dzięki czemu stanie się jeszcze inteligentniejszym domem. Wystarczy podłączyć ekspres do kawy, lampy lub inne urządzenia elektroniczne. Następnie użyj zestawu HomeKit i połączenia Wi-Fi, aby sterować swoimi urządzeniami. Możesz nawet poprosić Siri o pomoc. A ponieważ ten gadżet oferuje dwa gniazda, możesz tworzyć osobne sceny i ustawienia dla każdego urządzenia. Dodatkowo, aplikacja Satechi pozwala Ci zarządzać urządzeniami i obserwować zużycie energii w czasie rzeczywistym.

Eve Energy Smart Plug & Power Meter Inteligentne gniazdo wyjściowe

Spraw, aby Twoje życie było bardziej komfortowe dzięki inteligentnemu gniazdu Eve Energy Smart Plug & Power Meter. Już wcześniej oferowaliśmy ten produkt, ale jest on jednym z naszych ulubionych. Podobnie jak inne inteligentne gniazda na tej liście, to jedno z nich umożliwia sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca. Jest również wyposażone w blokadę dla dzieci, więc możesz mieć pewność, że małe paluszki będą bezpieczne po podłączeniu. Do tego miernika mocy wystarczy podłączyć odtwarzacz HomePod lub Apple TV. Wtedy zawsze będziesz wiedzieć, ile energii zużywają Twoje urządzenia. Wreszcie, gdy jesteś w domu, Siri może pomóc Ci sterować tym inteligentnym gniazdem za pomocą głosu.

Samsung SmartThings Wi-Fi Smart Plug

Kontroluj swoje ulubione urządzenia za pomocą smartfonu Samsung SmartThings Wi-Fi Smart Plug. Ten gadżet umożliwia dostęp do każdego urządzenia, które podłączysz do gniazdka za pośrednictwem aplikacji SmartThings. Z poziomu aplikacji można włączać i wyłączać światła. W ten sposób Twoja kuchnia może zapalić się, zanim jeszcze wejdziesz do środka. Ponadto to urządzenie może wyłączyć małe urządzenia, takie jak ekspres do kawy lub mikrofalówka, które są podłączone przez cały czas, oszczędzając energię. Co najlepsze, możesz połączyć tyle gniazdek, ile chcesz, aby stworzyć idealną konfigurację inteligentnego domu.

Przełącznik Swidget z możliwością dostosowania 15A Smart Outlet

Nie będziesz już musiał zadowolić się zwykłymi gniazdami, jeśli masz Swidget Customizable 15A Smart Outlet. To inteligentne gniazdo łączy się z Twoją inteligentną siecią domową, dzięki czemu możesz korzystać z usługi Google Voice lub Alexa. Ale najbardziej imponującą funkcją tego gadżetu jest jego sześć opcji wstawiania. Do wyboru jest niestandardowa wkładka do gniazda, wkładka Wi-Fi, wkładka do gniazda Z-Wave, wkładka do gniazda ładowarki USB, wkładka do wyjścia zasilania i wkładka z lampką kontrolną. Ponadto, to inteligentne gniazdo pasuje do całej przestrzeni gniazdka w ścianie. Nie będzie to więc kolejny nieporęczny element wystający z twojej ściany.

Więc, jesteś gotowy, aby uczynić swój dom bardziej wygodnym z niektórymi z tych inteligentnych wtyczek? Nie wiem jak ty, ale myślę, że Swidget Customizable 15A Smart Outlet wygląda prawie jak w moim domu.