Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

Oczekiwania rosną, umysły się zastanawiają - co nowego znajdzie się w NOWYM Apple iPhone, 12. w serii?

Świat myśli-

Eksperci z całego świata dekodują e-vite wysłane przez Apple na ich wirtualne wydarzenie 13 października 2020 roku. Chociaż, daleko od wniosków, niektóre przewidywania dotyczące smartfonów są dość solidne- High speed 5g Internet Connectivity, OLED technologii wyświetlania w 12 Hz wyświetlacza.

Co myślimy-

Dla naszego bystrego patronatu, byliśmy podejmowania przewidywań na temat projektu i fizycznej formy słuchawki. Wierzymy, że Apple iPhone jest śledzenie z powrotem na ich poprzednich projektów, zwłaszcza iPhone 4. Bardziej płaska krawędź dla wszystkich jego różnych rozmiarach ekranu, w modelach- iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, i iPhone 12 Pro Max.

Jak udało nam się obejść to, czego szukasz-.

W rezultacie, będziemy przynosić, do iPhone 12 przypadków i okładek, które będą dbać o niego bez konieczności dbania o siebie. Te akcesoria są starannie dopasowane z funkcji, które mogłyby upscale iPhone12.

Jak? Czytaj dalej.

iphone 12

A Design Enhancer- etui na telefon, który zachowałby dotykowe wykończenie przycisków smartfona i nadążał za różnymi modelami. Gładkie wykończenie tych (przewidywalnie) ostrych krawędzi.

Bezpieczne środowisko- Każdy smartfon tak cenny jak iPhone 12- wygląd, cechy i funkcjonalność- potrzebuje ultra bezpieczeństwa na wszystkich kontach. Może od przypadkowych upadków, zadrapań, wgnieceń i odkształceń.

Rozszerzenie prywatności- iPhone zawsze wyraźnie podkreślał znaczenie prywatności. Wymyśliliśmy skuteczny sposób, aby zachować ich słowa. Osłona ekranu, która zapewni Ci autonomię Twoich treści - udostępniaj je, kiedy chcesz, i zapobiegaj, kiedy nie chcesz.

Wszechogarniające uszczelnienie - nie chcemy, byś nosząc produkt Apple, miał przy sobie kurz, kłaczki i podsłuchiwaczy. Etui i pokrowiec będą idealnym połączeniem - poduszką powietrzną dla Twojego telefonu i sekretnym strażnikiem dla Twojego ekranu.

Chcemy przez to powiedzieć, że nasze rozwiązanie to pakiet pielęgnacyjny dla Twojego iphone'a 12. To wszystko, o co prosiłeś i niewiele więcej. Kiedy? Premiera odbędzie się mniej więcej w tym samym czasie, w którym Apple wprowadzi na rynek iPhone'a 12.