Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

Możesz być zdezorientowany przez tylnych przycisków skierowanych na LG G2, ale nie powinno być. Robienie zrzutu ekranu z G2 może wymagać trochę fumbling, ale to jest tak samo skuteczne, jak każdy inny telefon. Istnieją w rzeczywistości dwa sposoby robienia zrzutu ekranu za pomocą flagowca LG.

Zrzut ekranu LG G2: przyciski sprzętowe

Pierwszy sposób odbywa się za pomocą przycisków fizycznych, które LG pomysłowo umieścił na tylnej części smartfona, aby lepiej dopasować się do tego, jak dłoń faktycznie trzyma telefon. Jednak to pozycjonowanie uczynił go być nieco trudniejsze do podjęcia zrzuty ekranu przez tę tradycyjną metodę, zwłaszcza jeśli masz większe palce:

  • Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania (środkowy) i przycisk zmniejszania głośności (dolny), aż usłyszysz dźwięk lub zobaczysz animację pojawiającą się na wyświetlaczu.

Zrzut ekranu LG G2: QuickMemo

Istnieje również druga metoda robienia zrzutu ekranu dzięki funkcji oprogramowania, którą LG umieściło na swoim flagowcu, zwanej Quick Memo. Możesz wykonać zrzut ekranu teraz jeszcze łatwiej w ten sposób, osiągając tę funkcję i biorąc rzeczywisty strzał można zrobić wszystko teraz z jedną ręką operacji.

smartfon

  • Podczas trzymania urządzenia z prawej lub lewej strony, przesuń palcem w górę od dołu, aby uruchomić nowe menu. Tutaj masz do wyboru Google lub Quick Memo.
  • Przeciągnij palcem w górę do Quick Memo bez puszczania i to będzie automatycznie zrobić zdjęcie.

Ta funkcja idzie nawet o krok dalej i pozwala na edycję i rysowanie na całym zrzucie ekranu, który właśnie wziąłeś. Jest to tylko jedna z fajnych funkcji oprogramowania LG przyniósł do G2.

Są to dość proste rzeczy do zrobienia, ale wymagają trochę przyzwyczaić się, jeśli chcesz zrobić zrzut ekranu z LG G2. Jeśli masz trudny czas, aby uzyskać fizycznie sposób przycisk do pracy, a następnie spróbuj opcji oprogramowania.