Sprawdź ofertę smart gadżetów do domu

Oczyszczacz powietrza Hama Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2 Kup teraz
Głowica termostatyczna Hama z przekaźnikiem WiFi 2 sztuki Kup teraz
Gniazdko Wi-Fi Gniazdo 230V WiFi Hama pomiar zużycia energii 3680W 16A Kup teraz

Wszyscy mamy swój ulubiony poranny napój. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem kawy, uzależniony od smoothie, znawcą espresso, czy osobą pijącą herbatę, mamy ekspresy do kawy i smoothie, których potrzebujesz, aby od razu rozpocząć poranny dzień. Zachęcamy do zapoznania się z gadżetami śniadaniowymi, które pomogą Ci bez problemu przygotować najsmaczniejsze poranne napoje.

Śniadanie może zrobić lub przerwać dzień, a dobrej kawy lub koktajlu nie da się naprawić prawie nic. Jeśli uważasz, że obie zajmują ci rano dużo czasu, mamy dla ciebie rozwiązanie. Te ekspresy do kawy i blendery do smoothie mogą wykonać tę pracę w krótszym czasie, niż możesz sobie wyobrazić. I robią to dobrze!

Tak więc, na dzisiejszą łapankę, mamy jedne z najlepszych ekspresów do kawy - w tym zimny napar, ponieważ uwielbiamy go - oraz blendery smoothie, które codziennie rozpoczynają poranki. Dla tych, którzy lubią herbatę, jest tam też ekspres do herbaty Matcha.

Przenośny blender kompaktowy BEVVO

Zrób zdrowy napój w podróży za pomocą BEVVO Portable Blender Compact Smoothie Maker. Ten ręczny blender do smoothie może mieszać smaczne napoje w dowolnym miejscu za pomocą przycisku LED z przodu. Jest bezprzewodowy, więc nie musisz się martwić, że zapakujesz razem z nim splątany kabel. Co najlepsze, wbudowany akumulator zapewnia 15 mieszanek na jednym ładowaniu.

Domowy herbaciarz Cuzen Matcha

Wspominaliśmy o tym produkcie już kilka razy, ale Domowy Ekspres do Herbaty Cuzen Matcha jest zbyt fajny, aby nie wymienić go tutaj. Jest to jeden z naszych śniadaniowych gadżetów, który pozwala zaparzyć w ciągu kilku sekund wspaniałe matcha-presso w domu. Ponieważ przygotowywanie herbaty matcha w tradycyjny sposób wymaga czasu. Wystarczy nacisnąć przycisk, a otrzymasz idealnie spienioną i porcjowaną zimną matkę. Dodaj mleko do herbaty latte lub wodę gazowaną do orzeźwiającej szprycarki.

Zestaw do parzenia na zimno z kozimiołkami Ekspres do kawy filtrowanej

Codziennie rano możesz otrzymać czysty i smaczny napój kawowy za pomocą ekspresu do kawy filtrowanej Goat Story Cold Brew Kit. W zestawie znajdują się trzy rodzaje kawy, które pozwalają wybrać preferowaną moc. Ponadto, każdy worek z kawą posiada zamknięty filtr, który blokuje smak, dzięki czemu nie musisz się martwić, że kawa się stęchnie. Wreszcie, nie potrzebujesz żadnych baterii, aby korzystać z tego produktu. Wystarczy włożyć torebkę do szklanego pojemnika i wlać zimną wodę.

Ekspres do kawy Nespresso Creatista Plus

Ekspres do kawy Nespresso Creatista Plus znajduje się na naszej liście ekspresów do kawy i blenderów smoothie, ponieważ ogrzewa się w zaledwie trzy sekundy. Nie będziesz więc musiał stać przez pięć minut, czekając, aż ekspres będzie gotowy. Ale najlepsze jest to, jaki poziom dostosowania kawy zapewnia. Możesz wybierać spośród ośmiu różnych poziomów tekstury i 11 ustawień temperatury mleka.

Ekspres AnZa White Home Espresso

Innym doskonałym ekspresem do espresso w domu jest AnZa White Home Espresso. Ten cudowny gadżet do kawy jest całkowicie biały i drobny. Ale daje 300 mililitrów gorących napojów, kiedy tylko potrzebujesz hitu kofeinowego. A wyrzeźbiony wygląd i czyste linie robią wrażenie na Twoim blacie lub bufecie. Dzięki ekspresowi do espresso, który jest tak skuteczny i piękny, już nigdy nie będziesz chciał stać w kolejce w kawiarni.

Joy Resolve Barisieur 2.0 Budzik piwowarski zanurzeniowy

Podczas gdy już wcześniej wspominaliśmy o tym produkcie, warto jeszcze raz porozmawiać o Joy Resolve Barisieur 2.0 Immersion Brewer Alarm Clock. Ten gadżet sprawił, że nasz zestaw ekspresów do kawy i blenderów do smoothie jest bezprzewodowo ładowany podczas parzenia. I jest to prawdziwy gadżet typu all-in-one rano, ponieważ może również obudzić Cię na dzień z wbudowanym alarmem. Następnie przygotowuje Twoją kawę lub herbatę metodą immersji. W ten sposób możesz wypić swój poranny napój do wyboru, zanim jeszcze wstaniesz z łóżka.

Millo Smoothie-Specific Blender

Z Millo Smoothie-Specific Blender nie będziesz przeszkadzał śpiącym domownikom. Ten blender smoothie jest cichy i posiada interfejs dotykowy, który jest łatwy w obsłudze. Po zakończeniu mieszania smoothie, dołącz filiżankę z bazy blendera i zabierz ją do domu. To urządzenie jest szybkim, cichym sposobem na wydostanie się z rana i zapewnienie sobie zdrowego, zapakowanego w witaminy początku dnia.

Breville 3X Bluicer Pro Juicer & Blender

Kolejną świetną pozycją na naszej liście ekspresów do kawy i blenderów smoothie jest Breville 3X Bluicer Pro Juicer & Blender. Ten poranny gadżet pozwala na sok i mieszanie w jednym poręcznym urządzeniu. Szeroka na 3,5 cala zsuwnia może pomieścić wszystko, co chcesz sokować. Dzięki temu nie będziesz musiał nawet najpierw siekać jabłek. Dzięki 10 opcjom prędkości, możesz ubijać koktajle, soki i koktajle, które są lepsze niż kiedykolwiek.

BlendJet Jeden przenośny blender

BlendJet One Portable Blender to kolorowy sposób na zrobienie smoothies w podróży. Wyposażony w 14 opcji kolorystycznych, ten blender może dopasować się do preferencji każdego. A dzięki 5-woltowemu silnikowi elektrycznemu może nawet kruszyć lód. Co więcej, wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh może pomieścić do 12 kubków na jednym ładowaniu, dzięki czemu wytrzyma długi weekend bez konieczności używania większej ilości energii.

Wysokowydajny blender i przetwórca żywności JAWZ o zmiennej prędkości obrotowej

Spodoba Ci się wysokowydajny blender JAWZ o zmiennej prędkości i procesor żywności. Blender i procesor żywności w jednym urządzeniu, ten gadżet zapewnia dziesięć zmiennych prędkości. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z siekaniem mrożonych owoców na koktajle i mieszaniem lodu w śniegu. A dzięki swojej maksymalnej mocy 3,5 KM, ten wysokowydajny blender i robot kuchenny może również mielić ziarna na mąkę.